2025-05-28

Konsulat we Wrzeszczu!

Przechodziłem dzisiaj(z tragarzami?)obok Konsulatu Generalnego ChRL w Gdańsku, a tak naprawdę we Wrzeszczu.
Stoi jak stał od zawsze, więc nigdy na owego uwagi nie zwracałem. Dziś coś mnie tknęło i oko zwróciłem sokole. 
Hm, jeśli tak wygląda Poselstwo, podobno drugiej potęgi świata, to ja się pytam, kto tam u nich dowodzi:-)))





Tablica z informacjami dla cudzoziemców, prawda że w pięknym stylu vintage?






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autochińczyki

Moto Chiny okiem Chińczyka! Cała motoryzacyjna bańka przynosi mniejszy zysk niż Toyota! https://x.com/kencao_onchina/status/2065361742633267...