2025-02-19

Badziew!

O legendarnej jakości chińszczyzny napisano tomy. Rozsądny człek nie daje wiary w medialne brednie o konkurencyjności(poza ceną) produktów zza Wielkiego Muru. 
Poniższy o jakości aut, o dziwo wydaje się nie finansowany przez chińczyków!
Analiza ruskiego rynku, mówi wszystko, auta z Chin to badziew! 
Wśród owych wcale korzystnie nie prezentuje się moje oczko w głowie, firma Geely. 
Obecny właściciel marki Volvo, może nie jest ostatni jakościowo, ale generalnie nie odstaje bylejakością od innych Chińczyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Autochińczyki

Moto Chiny okiem Chińczyka! Cała motoryzacyjna bańka przynosi mniejszy zysk niż Toyota! https://x.com/kencao_onchina/status/2065361742633267...