Wiek XXI, najpierw eksport, potem budownictwo, a obecnie dotowanie konsumpcji wewnętrznej, a wszystko to prowadzi do coraz większej recesji.
Jak długo jeszcze wytrzymają, hm, niestety o wiele dłużej niż Sovietia Wowy.
Moto Chiny okiem Chińczyka! Cała motoryzacyjna bańka przynosi mniejszy zysk niż Toyota! https://x.com/kencao_onchina/status/2065361742633267...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz